Tworzymy profesjonalne serwisy internetowe zgodnie z obowiązującymi trendami.

Prawidłowo zaprojektowany i wykonany serwis internetowy jest doskonałym wsparciem tradycyjnych działań marketingowych firmy. Niejednokrotnie stanowi kluczowe źródło pozyskiwania nowych kontrahentów.

Atrakcyjna pod względem estetycznym i merytorycznym oferta przedstawiona na stronie internetowej z pewnością zainteresuje odwiedzających ją użytkowników.

Etapy tworzenia serwisu www

Metodologia pracy, którą kierujemy się podczas realizacji projektów, oraz związany z nią podział procesu tworzenia serwisu internetowego na etapy pozwalają dostarczyć naszym klientom profesjonalną usługę.

Podstawowe etapy tworzenia serwisu internetowego:

  • Analiza potrzeb
  • Analiza konkurencji
  • Projekt funkcjonalny i graficzny
  • Programowanie
  • Wdrożenie
  • Promocja

Estetyka i funkcjonalmność

Nasze realizacje dopracowujemy zarówno od strony informatycznej, jak i wizualnej. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie, a przygotowywane przez nas projekty graficzne charakteryzują się niepowtarzalnym stylem i wysoką jakością wykonania.

Prosta droga do sukcesu

Nasz zespół grafików oraz programistów charakteryzuje się elastycznością w działaniu, co w połączeniu z jasnym podziałem kompetencji powoduje, że jesteśmy w stanie sprawnie i terminowo zrealizować powierzone nam zadanie tworzenia profesjonalnego serwisu internetowego.

W zależności od potrzeb klienta, proponujemy także działania w zakresie promocji tworzonego serwisu: pozycjonowanie oraz kampanie linków sponsorowanych.

CMS Każdy projekt serwisu możemy wdrożyć opierając się na autorskim systemie zarządzania treścią Endea CMS

Lubimy wyzwania

Tworzymy portale internetowe na podstawie autorskiego systemu Endea CMS, który doskonale sprawdza się w zarządzaniu oraz rozbudowywaniu portalu. Dzięki swojej elastyczności i modułowej budowie nasz system może zostać wyposażony praktycznie w dowolną funkcjonalność.